تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بورس را تکان داد ، دلار&quot، &quot

رشد قیمت دلار تا ۵۰۰۰ تومان از عواملی است که باعث شده است قیمت سهام تعدادی از شرکت‌های بورسی رشد داشته باشد. امروز شاخص کل توانست بار دیگر تا نزدیکی کانال ۹۷ هز

بورس را تکان داد ، دلار&quot، &quot

"دلار" بورس را تکان داد

عبارات مهم : ایران

رشد قیمت دلار تا ۵۰۰۰ تومان از عواملی است که باعث شده است قیمت سهام تعدادی از شرکت های بورسی رشد داشته باشد. امروز شاخص کل توانست بار دیگر تا نزدیکی کانال ۹۷ هزار واحدی رشد کند.

به گزارش ایسنا، متغییرهایی مانند قیمت دلار و نفت در روزهای ابتدایی سال ۱۳۹۷ می تواند بر دید سهامداران شرکت های بورسی و فرابورسی تاثیر بسزایی بگذارد. در این روزها قیمت دلار رشد داشته و کانال ۵۰۰۰ تومانی را ‍‍پشت سر گذاشته هست؛ این عنوان هر چند که جهت اقتصاد کشور عزیزمان ایران بسیار مضر است ولی می تواند باعث شود شرکت های بورسی و فرابورسی که مواد اولیه خود را با دلار خریداری کرده اند سود شناسایی کنند و به صورت مقطعی هم که شده است شرایط بازار سرمایه را به سمت زیاد کردن قیمت پیش ببرند.

اما شناسایی سود ناشی از کم کردن ارزش پول ملی جهت شرکت های بورسی نمی تواند مستمر باشد، چراکه چیزی نمی گذرد که همین شرکت ها باید با قیمت بالای دلار مواد اولیه تهیه کنند و شرایط کلی اقتصاد نیز با کم کردن ارزش پول ملی شرایط مساعدی را طی نمی کند.

بورس را تکان داد ، دلار&quot، &quot

در چهارمین روز معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۹۷ فعالان بازار سرمایه شاهد رشد ۳۵۱ واحدی شاخص کل بود؛ به طوری که این شاخص تا رقم ۹۶ هزار و ۹۵۱ زیاد کردن یافت. همچنین شاخص هم وزن ۳۶ واحد رشد کرد و تا رقم ۱۷ هزار و ۳۲۳ زیاد کردن یافت.

در مدت معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز شاخص آزاد شناور ۵۱۵ واحد رشد کرد و شاخص بازار اول و دوم هر یک به ترتیب ۳۳۳ و ۲۵۶ واحد زیاد کردن یافتند.

رشد قیمت دلار تا ۵۰۰۰ تومان از عواملی است که باعث شده است قیمت سهام تعدادی از شرکت‌های بورسی رشد داشته باشد. امروز شاخص کل توانست بار دیگر تا نزدیکی کانال ۹۷ هز

ارزش معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز به رقم ۱۳۰ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات ۷۲۰ میلیون سهم و اوراق مالی را تجربه کرد.

فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و فولاد خوزستان هر یک ۱۱۵ و ۸۶ و ۸۲ واحد تاثیر مثبت بر دماسنج بازار سهام داشتند و بانک پارسیان، پالایش نفت اصفهان و نفت بهران به ترتیب ۲۸ و ۱۵ و ۱۴ واحد تاثیر کاهشی روی نماگر بازار داشتند.

بورس را تکان داد ، دلار&quot، &quot

واژه های کلیدی: ایران | بازار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog