تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار حوادث 16میلیون شهریه دادم/ با مادرش زندگی میکند ، به پسرم فیلم مستهجن ومشروب دادند، حاشیه های مدرسه غرب تهران

رسيدگي به پرونده آزار چند دانش‌آموز پسر در دبيرستاني در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در دستور کار دستگاه قضائي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص شروع شده است ‌ا

حاشیه های مدرسه غرب تهران:16میلیون شهریه دادم/به پسرم فیلم مستهجن ومشروب دادند/با مادرش زندگی میکند

عبارات مهم : ایران

رسيدگي به پرونده آزار چند دانش آموز پسر در دبيرستاني در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در دستور کار دستگاه قضائي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص شروع شده است هست.

به گزارش شرق، اين متهم در حال حاضر در بازداشت به سر مي برد و از جزئيات بازجويي و اعترافات او چيزي منتشر نشده ولی اين فرد در فيلم منتشرشده از او حين دستگيري خطاب به والدين دانش آموزان مي گويد: من هيچ تجاوزي انجام ندادم.

قبول دارم که فيلم مستهجن به فرزند ها نشان دادم ولی به هيچ کدام از آنها تجاوز نکرده ام و از آنها مي خواهد فرزند ها را براي بررسي ادعايش به پزشکي قانوني بفرستند.

16میلیون شهریه دادم/ با مادرش زندگی میکند ، به پسرم فیلم مستهجن ومشروب دادند، حاشیه های مدرسه غرب تهران

ادعای متهم در این مرحله با اعتراض والدین دانش آموزان مواجه شد.اين متهم در فيلم منتشرشده مي گويد: در اتاق بوديم، پنج، شش نفر از فرزند ها هم در اتاق من بودند. من فيلمي در گوشي ام داشتم که به فرزند ها نشان دادم و… ولی تجاوزي به آنها نکردم و اين مسئله را قبول ندارم. من اصلا به آنها نگفتم که چه کاري بکنند.

پرونده اتهامي عليه اين فرد ابتدا در کلانتري مرزداران تشکيل شد و بعد از دستگيري متهم، پرونده در اختيار پليس امنيت قرار گرفته هست. اولیای یکی از دانش آموزان به مهر گفت تعداد شاکیان به 36 خانواده رسیده هست. همچنين بر اساس گفته هاي مدير آموزش وپرورش منطقه دو پایتخت کشور عزیزمان ایران پرونده براي رسيدگي قضائي به مجتمع قضائي بعثت ارسال شده است است.

رسيدگي به پرونده آزار چند دانش‌آموز پسر در دبيرستاني در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در دستور کار دستگاه قضائي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص شروع شده است ‌ا

ماجرا از هنگامی که شروع شد که ابتدا مادر يکي از دانش آموزان فيلمي را در گوشي همراه فرزندش ديده و بعد از پيگيري هايي که انجام داده، مشخص شده است که اين فيلم از سوي معاون انضباطي مدرسه در اختيار پسر دانش آموز قرار گرفته هست. سپس اين عنوان به مدرسه کشيده شد به گفته یک منبع آگاه در این مرحله دانش آموزان ديگر نيز عنوان کردند از مدتي قبل اين فرد به آنها فيلم هاي مستهجن نشان مي داده و برايشان مشروب و سيگار خريداري مي کرده و در اختيار فرزند ها قرار مي داده است.

حتي برخي دانش آموزان مدعي شدند از سوي متهم لمس شده است اند.اين منبع آگاه گفت: وقتي عنوان فيلم ها و سيگار و مشروب در ميان دانش آموزان و اهالي مدرسه مطرح مي شود، متهم، مدرسه را ترک کرده و بدون اطلاع مي رود. چند روز بعد يکي از مسئولان مدرسه با توجه به شکايتي که والدين کرده بودند، با متهم تماس گرفته و به او مي گويد به مدرسه برگردد تا عنوان را حل کنند. متهم به مدرسه برمي گردد و در آنجا يکي از والدين به او حمله مي کند و درگيري رخ مي دهد که مأموران پليس براي پايان دادن به عنوان وارد درگيري مي شوند در آنجا والدين از اين فرد شکايت مي کنند و مدعي مي شوند او فرزندان آنها را مورد آزار و اذيت قرار داده هست. به اين ترتيب متهم از سوي پليس امنيت بازداشت مي شود.

اين منبع آگاه در پاسخ به اين سؤال که گفته مي شود متهم به چند دانش آموز تجاوز کرده هست، گفت: اين گفته در واقع مربوط به يک سال قبل هست. چند نفر از دانش آموزان مدعي شدند يک سال قبل اردويي از سوي مدرسه برگزار شده است و متهم فرزند ها را به منطقه کردان برده و در آن اردو دو يا سه دانش آموز مورد آزار قرار گرفته اند؛ البته اين گفته فعلا از سوي والدين مطرح شده است است و براي اينکه مشخص شود در اردوي يک سال پيش چه اتفاقي افتاده، بايد تحقيق شود.

16میلیون شهریه دادم/ با مادرش زندگی میکند ، به پسرم فیلم مستهجن ومشروب دادند، حاشیه های مدرسه غرب تهران

اين در حالي است که روز گذشته مديرکل آموزش وپرورش منطقه 2 پایتخت کشور عزیزمان ایران به خبرگزاري تسنيم گفت که پرونده فرد خاطي به مجتمع قضائي بعثت ارجاع شده است و در آنجا در حال رسيدگي است.در همين حال محسن افتخاري رئيس دادگاه کيفري استان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز گذشته در گفت وگو با خبرنگار ما راجع به اينکه اگر مسئله تجاوز به دانش آموزان باشد آيا دادگاه کيفري استان پایتخت کشور عزیزمان ایران بايد به آن رسيدگي کند، گفت: هر پرونده تجاوزي در دادگاه کيفري يک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد رسيدگي قرار مي گيرد ولی اگر پرونده کودک آزاري يا آزار جنسي به جز تجاوز (به معناي قانوني آن) باشد، پرونده در دادگاه کيفري شماره دو رسيدگي مي شود و مجتمع قضائي بعثت نيز دادگاه کيفري شماره دو است.

همچنين يک منبع آگاه انتظامي ديگر گفت: پرونده هاي تجاوز در مرحله اوليه انتظامي به اداره آگاهي مرکز ارسال مي شود. اين پرونده در پليس امنيت است.

رسيدگي به پرونده آزار چند دانش‌آموز پسر در دبيرستاني در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در دستور کار دستگاه قضائي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص شروع شده است ‌ا

همچنين يک منبع آگاه در پليس نيز گفت: اين پرونده مراحل اوليه تحقيقات را گذرانده و در اختيار مرجع قضائي قرار گرفته هست. پليس وظيفه دارد بر اساس شکايت شاکي متهم را بازداشت کند که در اين امر پليس وظيفه خود را انجام داده و ادامه رسيدگي به اين پرونده بر عهده مرجع قضائي است.

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | مدرسه | پرونده | فرزندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog