تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل آیت‌الله جنتی به لطیفه‌ها راجع به خودش

عباسعلی کدخدایی به لطیفه‌هایی که راجع به آیت‌الله جنتی ساخته شده، تصویر العمل نشان داد. پیش از او، یک بار مرحوم شجونی هم به این ماجرا اشاره کرده بود. کدخدایی در

تصویر العمل آیت‌الله جنتی به لطیفه‌ها راجع به خودش

تصویر العمل آیت الله جنتی به لطیفه ها راجع به خودش

عبارات مهم : تصویر

عباسعلی کدخدایی به لطیفه هایی که راجع به آیت الله جنتی ساخته شده، تصویر العمل نشان داد. پیش از او، یک بار مرحوم شجونی هم به این ماجرا اشاره کرده بود. کدخدایی در میان اعضای شورای نگهبان نزدیکی و صمیمیت خاصی با آیت الله جنتی دارد.

به گزارش روزنامه شرق؛ «کنار رفتن سخنگوی قبلی و بازگشت دوباره کدخدایی به سمت سخنگویی هم دقیقا به همین علت بود؛ توصیه ای که هر دو سخنگوی فعلی و قبلی هم به آن اذعان کرده اند. نجات الله ابراهیمیان منکر اختلاف سلیقه خود با دبیر فعلی نشده و گفته بود در وقت کوتاهی که در شورای نگهبان بوده، فرصتی جهت ایجاد صمیمیت با آیت الله جنتی پیدا نکرده بود. کدخدایی در گفت وگویی که با سایت خبرآنلاین داشت، در پاسخ به این سؤال که با توجه به ارتباط و علاقه ای که بین شما و آیت الله جنتی وجود دارد، پیش آمده لطیفه هایی را که در مورد ایشان هست، انتقال یافته کنید، گفته است: «بله خدمتشان می برم.»

تصویر العمل آیت‌الله جنتی به لطیفه‌ها راجع به خودش

او راجع به تصویر العمل آیت الله جنتی هم گفته است: «از جهت ظاهری که ایشان لبخند می زنند و اشکالی ندارد. از جهت واقعی، گاهی خودشان می گویند بقیه انتقاد می کنند که آیا ایشان به این لطیفه ها تصویر العمل نشان نمی دهند و ایشان جواب می دهد که این اجر انسان را اضافه می کند؛ آیا ناراحت هستید. اجازه دهید چند نفر هم نسبت به شما تهمت بزنند و دروغ بگویند. به نظرم این نگاه هم در ایشان است که حالا کسی صحبتی کرده یا تهمت و دروغی بوده ولی موجب ارتقای جایگاه معنوی ایشان می شود. واقعا نگاه ایشان همین است.»

پیش از او، جعفر شجونی هم در گفت وگویی که با رضا رشیدپور داشت، به ماجرای لطیفه هایی با محوریت آیت الله جنتی اشاره کرده و گفته بود: «یک بار آقای جنتی مرا دید و گفت شجونی تو کجایی من مواضع تو را که می خوانم، خوشم می آید. گفتم آقای جنتی من فرزند انقلابم و از انقلاب دفاع می کنم. گفتم من از شما هم دفاع می کنم. گفت «از من؟ مگر راجع به من چه می گویند که تو از من دفاع می کنی؟» گفتم می گویند … .»

عباسعلی کدخدایی به لطیفه‌هایی که راجع به آیت‌الله جنتی ساخته شده، تصویر العمل نشان داد. پیش از او، یک بار مرحوم شجونی هم به این ماجرا اشاره کرده بود. کدخدایی در

واژه های کلیدی: تصویر | لطیفه | صمیمیت | جعفر شجونی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog