تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی راجع به روحانی و جهانگیری

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه مطلب انتشار یافته در بعضی از شبکه‌های اجتماعی به نقل از استاندار کرمانشاه را تکذیب کرد.

تصویر العمل استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی راجع به روحانی و جهانگیری

تصویر العمل استانداری کرمانشاه به یک دروغ پردازی راجع به روحانی و جهانگیری

عبارات مهم : ایران

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه مطلب انتشار یافته در بعضی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به نقل از استاندار کرمانشاه را تکذیب کرد.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: در پی درج یک خبر در بعضی کانال های مجازی مبنی بر نقل قولی از استاندار کرمانشاه که «شب زلزله به جهانگیری زنگ زدم گفت تو مراسم خوش حالی تولد مدیر جمهور هستیم فردا پیگیر می شویم»، اعلام کرد: به اطلاع عموم ملت شریف کشور عزیزمان ایران و به خاص هم استانی های عزیز و سوگوار می رساند که این خبر کذب بوده و علت شکسته شدن بغض استاندار کرمانشاه روایت زحمت های مردم زلزله زده استان و به خاص جان باختن هم استانی های عزیز بوده است.

تصویر العمل استانداری کرمانشاه به یک دروغ‌پردازی راجع به روحانی و جهانگیری

بی تردید در این مقطع زمانی که ملت کشور عزیزمان ایران و مردم شریف استان کرمانشاه، سوگوار جان باختگان زلزله اخیر می باشند و مقام معظم رهبری نیز با صدور خبر تسلیت موجب همدلی بی نظیر ملت کشور عزیزمان ایران در حمایت از مردم کرمانشاه گردیده و مسئولان نیز به عنوان خادمین ملت جهت امدادرسانی 24 ساعته به اتفاق دیدگان از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند، و شخص رییس جمهوری، وزیر کشور و دیگر مقامات کشوری، لشکری و نهادهای انقلابی با حضور میدانی در مناطق اتفاق دیده، و دکتر جهانگیری با رصد کردن مستمر و دقیق اوضاع، به جد پیگیر اوضاع آسیب دیدگان بوده اند، انتشار این خبر جعلی و کذب به دور از انسانیت، مروت و حب میهن بوده و بی تردید انتشاردهندگان این خبر وقیحانه، آشکارا در پی دلسرد کردن ملت وفادار از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، و ایجاد تنش در استان و کشور بوده اند.

لذا استانداری کرمانشاه این اقدام را در جهت عناد با ملت و نظام تلقی نموده و به جد پیگیر شناسایی عاملین این وهن واضح نسبت به ساحت ملت شریف و دولت خدمتگزار از طریق پلیس فتا خواهد بود.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه مطلب انتشار یافته در بعضی از شبکه‌های اجتماعی به نقل از استاندار کرمانشاه را تکذیب کرد.

در آخر از عموم بازدیدکنندگان شبکه های مجازی خواهشمندیم بخاطر حفظ آرامش استان و بویژه روحیه آسیب دیدگان زلزله اخیر، از انتشار و بازنشر اخبار غیرموثق خودداری نمایند تا همه با هم و در کنار هم از این روزهای سخت و سخت به سلامت عبور کنیم

ایرنا

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | انتشار | استانی | جهانگیری | کرمانشاه | استان کرمان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog