تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (683)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

اولین مطلب خود در پسا پسابرجام را با این بیانیه از ابراهیم حاتمی کیا شروع میکنیم که از همه بابت آن سیرک وحشیانه معذرت خواهی کرده و حلالیت طلبیده هست. اوکی عذرت را میپذیریم ولی در مورد حلالیت باید اندکی فکر کنیم!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

آزاده زارعی در حال مرور خاطرات تارزان در جنگل های شمال.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

امید جان این توصیه ای که شما کردی از عمل این عده ناپسند تر هست. میترسم از روزی که مردم بخواهند به جان هم بیافتند. این بزن، اون بزن!

خانم آدینه جسارت نباشد، نمایشتان از وقت خیارشور شاه تا امروز اجرای بی وقفه داشته و حالا که سانستان را محدود کرده اند اعتراض می کنید و این عزیزان را وسیله مظلوم نمایی قرار میدهید؟! میدانید چندین و چند نمایش خوب وجود دارد که در انتظار تنها یک هفته مجوز اجرا هستند؟!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

شهرام حقیقت دوست از علاقه اش به کار معدن گفته، علاقه ای که از کودکی تا حالا در او وجود دارد. در کنار آرزوی ورشکستگی جهت همه کسانی که مال مردم را نوش جان میکنند و یک لیوان دوغ هم روش.

مهدی پاکدل و میهمان کوچکی که تلاش کرده بود مثل گریم مهدی در نمایش “رومئولیت” لباس بپوشد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

وقتی مصدوم و بی تیمی ولی خیالت آسوده است که دو روز مانده به شروع بازی ها، فیکس تیم ملی در جام جهانی خواهی شد!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

جشنواره فیلم کن شب گذشته در کن فرانسه با پخش فیلم “همه میدانند” اصغر فرهادی افتتاح شد و تا چند روز عالی ترین فیلم های دنیا جهت تصاحب نخل های طلای این جشنواره تلاش خواهند کرد. مراسم فرش قرمز اکران این فیلم با حضور جناب فرهادی، خاویر باردم، پنه لوپه کروز و سایر ستارگان این فیلم برگزار شد و فیلم بعد از اکران با تشویق بی وصف تماشاگران و کارشناسان همراه شد. آرزوی موفقیت دوباره داریم جهت جناب فرهادی و تیم جهانی اش.

توصیه های جالب امیر مهدی ژوله به مردم عزیز ایران، همراه با تصویری دیگر از مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کن.

عکس هنری مونا برزویی در کنار یک دریاچه کوچک در دامان طبیعت.

یکی از عالی ترین تصمیم هایی که در دنیای صورت ها گرفته شده است هست، به وسیله مریم سلطانی بوده که بازیگری را کنار گذاشت و آرایشگاه به راه انداخت و حالا شعبه جدیدش را افتتاح کرده و از همه رفقای بازیگرش پول بیشتری در می آورد. لاله اسکندری، گلاره عباسی، سحر دولتشاهی و مهراوه شریفی نیا در مراسم افتتاحیه شعبه تازه کسب و کار مریم سلطانی.

بهنوش طباطبایی با این پست تلویحا اعلام کرده که لامپ اتاقش سوخته و اگر کسی از دوستان و آشنایان قصد آمدن به منزل اش را دارد، سر راه یک لامپ صد هم بگیرد.

استاد کیهان کلهر و اردل ارزنجان دو نوازنده چیره دست که این شب ها در شهر های متفاوت کشور عزیزمان (جر مشهد و حومه!) به اجرای کنسرت می پردازند و هر شب اجرای خود را به یکی از بزرگان موسیقی کشور عزیزمان ایران تقدیم میکنند. کنسرت دیشب که در رشت بود، به استاد فرهاد فخرالدینی تقدیم شد.

پست تامل برانگیز علی قمصری در تصویر العمل به وقایع پاساژ کوروش. نظر شما چیست؟ کدام تصویر بهتر است؟ هیچ کدام؟!

بله صبا خانم، خدا را شکر بینایی داریم و تصویر ها را میبینیم، نه والا بانمک نیستند. در ضمن در این تصویر ها انقدر هم کودک نبودید که تایتل “کودکی” زده اید. کمِ کم راهنمایی میرفتید.

محمدرضا غفاری این سلفی را گرفته و از لذت پیاده روی در خیابان ولی عصر (عج) گفته. ما نیز باید از لطافت مستتر در بعد نگاه نافذش و یا از موزائیک های پیاده رو به صداقتش پی ببریم و قبول کنیم که این سلفی در خیابان ولی عصر گرفته شده است است.

بله همه جای کشور عزیزمان ایران شبیه بهشت هست، ولی اگر خوب مدیریت کنند و در ویوی برکه ساختمان نیمه کاره و کانکسِ توالت عمومی نکارند!

نیکی زن کریمی در یک سریال هنرنمایی کرده هست، سریال “ممنوعه” ساخته امیر پورکیان که از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. پورکیان پیش از این با کارگردانی فیلم های “خنده های آتوسا” و “دریا و ماهی پرنده” آشنا میشد.

پست باحال امیر حسین رستمی در تصویر العمل به خروج آمریکا از برجام. بیراه هم نگفته است.

حسین پاکدل، پانته آ بهرام و کیومرث مرادی داوران جشنواره فیلم “سلامت”، جشنواره ای وطنی و تازه تاسیس با خطی و مشیِ نا معلوم.

نوشابه ای تگری از برزو ارجمند، جهت علی کریمی.

ترامپ بداند اگر بار دیگر راجع به کشور عزیزمان ایران حرف اضافی بزند، با رستاک طرف است!

ستاره زن استاد تقوایی بیاید و چیکار کند؟ جلوی اسب ها و داعشی های سینما را بگیرد؟! اصلا به طبع استاد میخورد این کار؟!

خاطره اسدی هم در سریال “ممنوعه” حضور دارد و احتمالاً نقش یک دختر جوان و سرکش را بازی میکند.

این همه راه و با کلی بادیگارد به نمایشگاه کتاب رفته تا کتاب های خودش را بخرد :)) حرف ندارد این بهاره رهنما.

سلفی بامزه احمد مهرانفر و شبنم مقدمی، مربوط به روز های فیلمبرداری فیلم “خجالت نکش” که این روز ها در حال اکران عمومی است.

یک نفر به این عزیزِ خوش هیکل بگوید که خود حبیبتان از مردم عذرخواهی کرده، شما هم آرام باش برادر، آرااام.

نامش را شطرنجی کردیم که نقشی در دیده شدن و مطرح شدنش نداشته باشیم.

لاله مرزبان در لاله زار، یا به قول خودش لاله ای در لاله ها. یاد یک موزیک فولک تورکی افتادم که لپ کلامش “لاله لَر، لاله لَر” است.

سلفی از پشت صحنه یک سریال دیگر. سریال “گلشیفته” ساخته بهروز شعیبی که با وجود شروع پخش آن، فیلمبرداری اش ادامه دارد. بهاره کیان افشار و شیلا خداداد در این سلفی حضور دارند.

سلفی عمو پورنگ در کنار نفیسه روشن در یک مراسم خوش حالی مربوط به سفارت هندوستان، با حضور هندی ترین اشخاص ایرانی.

شوخی جالب لادن طباطبایی با ماجرای تبلیغ فیلم “به وقت شام”. میخندیم و به روی زن طباطبایی نمی آوریم که این جوک کپی شده است از توئیتر است.

عکس سعید پیردوست عصا به دست در مراسم ترحیم زنده یاد ناصر چشم اذر بسیار مکدرمان کرد. سخت است هنگامی که با پیر شدن خالقین خاطراتمان رو به رو می شویم.

خاطره ی پیر نشو، فقط: سلطان عباس قادری! از اشوان هم جوانتر مانده.

استاد مجید انتظامی به همراه دخترش گلنوش انتظامی که در سینما فعالیت دارد، در مراسم استاد چشم آذر حاضر شدند.

نوزده اردیبهشت و مثل هر سال یادی میکنم از عسل بانوی سینما، زنده یاد عسل بدیعی که اگر بود امروز 42 ساله می شد. روحش شاد و یادش مانا.

عرفان ابراهیمی بازیگر جوانی که در سریال “آنام” خوش درخشیده است و صورت شده است هست، انتظار هایی دارد که نشان میدهد شخصیت واقعی و شخصیتش در سریال خیلی بیربط از هم نیستند!

به آخر مطلب امروز رسیدیم. ممنون از اینکه امروز هم ما را لایق همراهی خود دانستید. خداوند بزرگ یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سریال | سینما | ایرانی | ایرانی | تصویری | جشنواره | جشنواره فیلم

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (683)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog