تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهیم روند پیروزی‌های ذوب‌آهن را قطع کنیم/ خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم علی دایی ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا راجع به بازی تیمش با ذوب‌آهن گفت: فردا با عالی ترین تیم نیم فصل دوم رو به رو می‌شویم. 

می‌خواهیم روند پیروزی‌های ذوب‌آهن را قطع کنیم/ خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم علی دایی ، دایی

دایی: می خواهیم روند پیروزی های ذوب آهن را قطع کنیم/خودم را با کسی مقایسه نمی کنم علی دایی

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال سایپا راجع به بازی تیمش با ذوب آهن گفت: فردا با عالی ترین تیم نیم فصل دوم رو به رو می شویم.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: فردا با عالی ترین تیم نیم فصل دوم رو به رو می شویم. این تیم جایگاه خوبی در جدول دارد. ما جهت ماندن در بالای جدول نیاز به سه امتیاز بازی داریم. با احترام به دیدار قلعه نویی و ذوب آهن می رویم تا سه امتیاز را بگیریم. فردا بازی خیلی مشکل خواهد بود. ما همه تلاشمان این است که روند پیروزی های ذوب آهن را قطع کنیم.

او راجع به جذب یک بازیکن آفریقایی جهت تیمش گفت: ما به دنبال تقویت تیم هستیم. از طرفی به دنبال شکل دادن به تیم سال بعدمان هستیم. بازیکن ما غنایی است و سال قبل از سه مدافع برتر کشورش بوده هست. او یک بازی ملی هم برابر آمریکا دارد. در کل مدافع خیلی خوبی هست. متاسفانه تا الان آی تی سی او نیامده تا بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم.

می‌خواهیم روند پیروزی‌های ذوب‌آهن را قطع کنیم/ خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم علی دایی ، دایی

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد بازی فردا جهت تیمش مهم است گفت: بازی فردا حکم فینال را جهت ما دارد. ما فاصله امتیازی مان سه است و اگر ببریم خود را به این تیم می رسانیم. بازی فردا از شش امتیاز هم گذشته هست. ما هشت بازی دیگر هم داریم و همه بازی ها فینال هست. جهت کسب سهمیه باید همه بازی ها حکم فینال را داشته باشند.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا اطلاع داشته مدافع غنایی تیمش پلیس بوده هست، گفت: من اطلاع نداشتم ولی او بازیکن بسیار خوبی است و جزو بازیکنان با اخلاق و خوبی است که از هنگامی که آمده جایش را بین بازیکنان باز کرده است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا راجع به بازی تیمش با ذوب‌آهن گفت: فردا با عالی ترین تیم نیم فصل دوم رو به رو می‌شویم. 

دایی راجع به پرسشها دفاعی تیمش گفت: ما در دو سه هفته قبلی گلی به آن شکل دریافت نکردیم. بازی قبل مساوی بدون گل شد و بازی قبل از آن هم یک بر صفر بردیم. قبل از آن هم بازی ما ۲ بر یک شده است هست. تیم ما در کار دفاعی خوب کار می کند. با آمدن رمضانی تلاش کردیم دفاع را از جلو شروع کنیم و این باعث شده است حریفان نتوانند روی ما فشار ایجاد کنند. تیم خیلی بهتر شده است و مطمئن باشید فردا می رویم تا ببریم و در دفاع هم کارهای خوبی کرده ایم تا گل نخوریم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به اختلافات کریمی با تاج چیست و این که کارشناسی گفته که شاید بهتر باشد کریمی هم مثل دایی در کنار خط داوران را تحت تاثیر قرار دهد و نظر او در این باره چیست، گفت: من خودم را با کسی مقایسه نمی کنم. من هیچ وقت نخواستم داور را تحت تاثیر قرار دهم. من از حقم دفاع کرده ام.در دنیا این گونه هست. این جزئی از قشنگی های فوتبال است و شما ربات نیستید که تصویر العمل نداشته باشید. ما هم اشتباه می کنیم. ما چند بازی است که کاری به داوری نداریم و کار خودمان را می کنیم. مطمئنا داوری ها خیلی وقت ها طوری بوده که ما ناراضی باشیم ولی گذشته هست. من فکر می کنم ۱۰ امتیاز را از داوری از دست داده ایم ولی الان کاری از دست ما ساخته نیست. من کاری به این حرف ها ندارم. من کار خودم را می کنم و فکر می کنم همه هم می دانند که جایز الخطا هستیم. در زیاد موارد من حق را گفته ام و چیزهایی را گفته ام که بعدا ثابت شده است است.

او راجع به عوض کردن تاکتیکی تیمش برابر ذوب آهن گفت: ما بر اساس این که بازی مان در منزل است یا نه تمرین می کنیم. نوع حملات هم بر این اساس است و مدافعان هم به حمله اضافه می شوند. شاید خالدی زیاد شاه علی دوست جلو بیاید چون از او این مساله را خواسته ایم. ما باید یک جوری ذوب آهن را ببندیم. ما باید از نقاط قوتمان عالی ترین استفاده را کنیم. آیا نباید از قلی زاده و ترابی استفاده کنم؟ شرایط ما را با سال قبل نمی توانید مقایسه کنید. پارسال جهت نیفتادن می جنگید ولی ما با وجود تغییرات زیاد به بالای جدول نزدیک شده است ایم. مهم است که با یک تیم تازه بتوانید پیشرفت کنید.

می‌خواهیم روند پیروزی‌های ذوب‌آهن را قطع کنیم/ خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم علی دایی ، دایی

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | مقایسه | استفاده | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog