تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

با مصدومیت یکی از بازیکنان الاهلی عربستان و دوری چند هفته‌ای وی از میادین، معادلات لیست آسیایی این تیم جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد.

معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

عبارات مهم : بازیکن

با مصدومیت یکی از بازیکنان الاهلی عربستان و دوری چند هفته ای وی از میادین، معادلات لیست آسیایی این تیم جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد.

به گزارش مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس و الاهلی عربستان روزهای ۳۱ مرداد و ۲۱ شهریورماه در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. در حالی که پرسپولیس با آرامش کارش را در آستانه این مسابقه پیش می برد، شرایط در الاهلی چندان بر وفق مراد مسئولان این کلوب نیست.

معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

* بازیکن مهم الاهلی مصدوم شد

«منصور الحربی» یکی از بازیکنان کلیدی الاهلی عربستان بود که در دیدار نخست این تیم در لیگ این کشور برابر الاتفاق مصدوم شد. این بازیکن روز گذشته از پای مصدوم خود تصویر گرفت و طبق برآوردهای اولیه پزشکان الاهلی، سه هفته از میادین دور خواهد بود و به بازی با پرسپولیس در آسیا نمی رسد.

* معادلات لیست آسیایی به هم خورد

با مصدومیت یکی از بازیکنان الاهلی عربستان و دوری چند هفته‌ای وی از میادین، معادلات لیست آسیایی این تیم جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد.

با مصدومیت منصور الحربی، «سرگئی ربروف» سرمربی تیم الاهلی دست به عوض کردن در لیست آسیایی این تیم خواهد زد. پیش از این «عمر السومه» سوری، «لئوناردو دسوزا» و «کلاودیمیر دسوزا» برزیلی و «فیغا» یونانی ۴ بازیکن خارجی الاهلی جهت لیگ قهرمانان آسیا بودند و «محمد عبدالشافی» مصری در این لیست جایی نداشت. حالا «سرگئی ربروف» سرمربی الاهلی مجبور شده است فیتغا را از لیست خارج و عبدالشافی (جانشین منصور الحربی) را وارد این لیست کند.

بازگشت بازیکن خبرساز به عربستان

«لئونادو سوزا» مهاجم برزیلی پارتیزان بلگراد که هفته گذشته با کلوب الاهلی عربستان به توافق رسیده بود، طی روزهای گذشته خواستار مبلغ بیشتری شده است و تاکید کرده بود به شرط گرفتن پول زیاد به عربستان خواهد رفت. ترساندن سوزا به حدی بود که حتی کلوب پارتیزان بلگراد اعلام کرد کارت بازی سوزا را فقط جهت الاهلی صادر می کند و تمام مدارک توافق این بازیکن با الاهلی موجود هست. این بازیکن بعد از موضعگیری کلوب پارتیزان بلگراد آخر راضی به حضور در تیم الاهلی عربستان شد. طبق اعلام رسانه های سعودی، سوزا امروز جهت عقد قرارداد نهایی راهی عربستان می شود ولی بعید است باتوجه به فاصله زمانی بازی رفت با پرسپولیس، به کار الاهلی بیاید.

قرارداد مدافع نیجریه ای فسخ نمی شود

معادلات الاهلی عربستان جهت بازی با پرسپولیس به هم خورد

«ابوا بونا» مدافع نیجریه ای چند هفته پیش به الاهلی پیوست و حتی در اردوی اتریش با این تیم حضور یافت ولی مدتی پیش پزشکان متوجه شدند این بازیکن به مالاریا مبتلا هست. شدت این بیماری به حدی بود که مسئولان کلوب الاهلی تصمیم به فسخ قرارداد این مدافع گرفتند. باوجود این، علایم بیماری ابوا بونا برطرف شده است و این بازیکن حتی روز گذشته به تمرینات اختصاصی مشغول شد. طبق اعلام روزنامه الشرق الاوسط عربستان، قرارداد این مدافع فسخ نخواهد شد.

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | عربستان | بازیکنان | عربستان، | پرسپولیس | روز گذشته | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog