تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اخبار پزشکی بازی‌های اینترنتی مخرب‌تر از بازی‌های رایانه‌ای ، افزوده شدن اختلال روانی تازه به لیست شرکت بهداشت جهانی

سازمان بهداشت جهانی قصد دارد اختلال بازی‌های رایانه‌ای را به عنوان یک مسئله سلامت روانی به پیش‌نویس نسخه تازه دسته‌بندی جهانی بیماری‌های خود بیفزاید.

بازی‌های اینترنتی مخرب‌تر از بازی‌های رایانه‌ای ، افزوده شدن اختلال روانی تازه به لیست شرکت بهداشت جهانی

افزوده شدن اختلال روانی تازه به لیست شرکت بهداشت جهانی/ بازی های اینترنتی مخرب تر از بازی های رایانه ای

عبارات مهم : سلامت

سازمان بهداشت جهانی قصد دارد اختلال بازی های رایانه ای را به عنوان یک مسئله سلامت روانی به پیش نویس نسخه تازه دسته بندی جهانی بیماری های خود بیفزاید.

به گزارش فارس، شرکت بهداشت جهانی قصد دارد اختلال بازی های رایانه ای را به عنوان یک مسئله سلامت روانی به پیش نویس نسخه تازه دسته بندی جهانی بیماری های خود بی افزاید.

نتیجه تازه ترین بررسی ها نشان داده هست، بازی های اینترنتی می تواند مخرب تر از آنچه که قبلا گفته شده است باشد و منجر به بروز اختلالات فراوان و در نهایت آسیب جدی به سلامت روان شود.

به گفته کارشناسان، هیجان همیشگی هنگام بازی، بر روی ارگانیسم کودک تأثیر گذاشته و پیامدهای منفی بر دستگاه گردش خون و گوارش میگذارد؛ همچنین این هیجان های دروغین ، سلامت روانی کودک را به خطر می اندازد.

به نظر بعضی از متخصصان اعصاب و روان، بازی های پرهیجان رایانه ای که طی آن صفحه نمایشگر رایانه، از فلاش ها و شعاع های خیره کننده نوری پوشیده می شود باعث بروز

هیجانهای شدید عصبی در نوجوانی میشود که از نظر عصبی ضعیف هستند و جهت مبتلا شدن به صرع آمادگی دارند.

سخنگوی شرکت جهانی بهداشت می گوید: اختلال بازی های رایانه ای به عنوان یک مسئله سلامت روانی در سال 2018 مورد بررسی قرار می گیرد؛ علاوه بر این اختلالات ناشی از بازی های اینترنتی بسیار فراتر از بازی های رایانه ای است و این در حالیست که هیچ سازمانی به این عنوان نمی پردازد.

سخنگوی این شرکت در آخر اعلام کرد: در سال 2018 یک بررسی در ارتباط با اینکه بازی های اینترنتی تا چه حد زندگی کودکان و نوجوانان را دچار اختلال می کنند و حتی مانع انجام امور شخصی آنها نظیر مسواک زدن می شوند، صورت خواهد گرفت.

بازی‌های اینترنتی مخرب‌تر از بازی‌های رایانه‌ای ، افزوده شدن اختلال روانی تازه به لیست شرکت بهداشت جهانی

واژه های کلیدی: سلامت | رایانه | بهداشت | رایانه | اختلال روانی | بازی های اینترنتی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog