تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز اقتصادی تخم مرغ ارزان می شود ، پای صادرات تخم مرغ می لنگد

دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت: طی روزهای آتی قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری با کم کردن 100 تومانی روبرو خواهد شد.

تخم مرغ ارزان می شود ، پای صادرات تخم مرغ می لنگد

فرزاد طلاکش دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به آخرین اوضاع صادرات تخم مرغ اظهار داشت: تاکنون مقدار محدودی تخم مرغ تنها به افغانستان صادر شده است است.
وی افزود: علی رغم اعلام پاک بودن کشور از آنفولانزا حاد پرندگان، ولی هنوز مرز عراق بر روی محصولات ایرانی باز نشده است آیا که دیپلماسی فعالی در این خصوص انجام نشده است.

عبارات مهم : آخرین

به گفته طلاکش با وجود نبود مزیت قیمتی و عدم مسابقه با سایر رقبا در بازارهای هدف، ولی اقدام جدی جهت تخصیص مشوق صادراتی به این صنعت نشده است.
طلاکش با اشاره به آخرین اوضاع قیمت تخم مرغ بیان کرد: در حال حاضر میانگین قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۳ هزار و ۸۰۰ تومان است و آینده نگری می شود که طی روزهای آتی قیمت هر کیلو تخم مرغ با کم کردن ۱۰۰ تومانی روبرو شود.
دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار ادامه داد: قیمت کنونی تخم مرغ تنها جهت مرغدارانی که تولید قبلی داشتند مناسب است و این درحالی است که مرغدارانی که به تازگی اقدام به جوجه ریزی کردند با زیان ۴۰۰ تومانی قیمت در هر کیلو مواجه هستند.
وی با اشاره به تاثیر رونق صادرات بر قیمت تخم مرغ موجود در بازار تصریح کرد: در صورت اعمال مدیریت رونق صادرات نمی تواند تاثیر چندانی بر قیمت ها داشته باشد و تنها به واسطه این امر زیان مرغداران جبران خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آخرین | صادرات | اقتصادی | صادرات | تخم مرغ | کاهش قیمت | آنفولانزا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog