تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز بین‌الملل متهم مهم در هک شدن خطوط تلفنی لبنان , صهیونیستها

در ماجرای هک شدن خطوط تلفنی لبنانی ها، انگشت اتهام به سوی رژیم صهیونیستی گرفته شده است هست.

متهم مهم در هک شدن خطوط تلفنی لبنان , صهیونیستها

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان وزارت ارتباطات لبنان اعلام کرد که احتمالا رژیم صهیونیستی در ماجرای هک شدن خطوط تلفنی در لبنان هنگام صحبت «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله نقش داشته است.
ماجرا از آنجا شروع شد که عصر روز پنجشنبه هنگام صحبت نصرالله در مراسم سالگرد شهید «مصطفی بدرالدین» از فرماندهان ارشد شاخه نظامی حزب الله، ده ها هزار نفر از شهروندان لبنانی تماس ها و خبر هایی از شماره های مربوط به واحد رسانه ای حزب الله و نیز شماره های از خارج لبنان (آمریکا، کانادا، سریلانکا، تایلند و..) دریافت کردند که حاوی مطالب توهین آمیزی علیه مقاومت بود.

عبارات مهم : شماره
همچنین ویدیو کلیپی با همین مضمون از طریق برنامه «واتساپ» و «وایبر» به بسیاری از شهروندان لبنانی ارسال شد.

به دنبال این رخداد، واحد رسانه ای حزب الله با صدور بیانیه ای ضمن ارائه توضیحاتی راجع به این قضیه تاکید کرد که این عنوان را با مسئولان مربوطه در وزارت ارتباطات و شرکت «اوجیرو» پیگیری خواهد کرد.
در همین حال وزارت ارتباطات لبنان و شرکت ارتباطات اوجیرو وابسته به این وزارتخانه عصر جمعه در بیانیه ای ضمن اشاره به این تماس های مشکوک اعلام کردند: در بررسی فنی این قضیه معلوم شد که تماس ها از کشورهای فرانسه، ایتالیا، سوریه، عراق و.. انجام شده است است ولی به خاطر استفاده از یک تکنولوژی پیشرفته، در شماره طرف تماس گیرنده دستکاری صورت گرفته است.
بیانیه وزارت ارتباطات افزود: با توجه به این توضیحات فکر می کنیم رژیم صهیونیستی در این قضیه دست داشته باشد به خاص اینکه نظیر این اتفاق در جریان جنگ 33 روزه سال 2006 نیز اتفاق افتاده بود.
وزارت ارتباطات با تاکید بر ادامه تحقیقات در این زمینه تا روشن شدن جوانب عنوان وعده داد تدابیر مورد نیاز را جهت جلوگیری از تکرار این مساله اتخاذ کند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: شماره | لبنان | بیانیه | رسانه ای | بین الملل | لبنان | هک تلفن | سخنرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog