تنبیه کردن ترکيه امارات صادرات انگلستان

تنبیه کردن: ترکيه امارات صادرات انگلستان آمار گمرک اخبار اقتصادی آمار صادرات گمرک صادرات به انگلستان

گت بلاگز وب‌گردی آشنایی با سیستم ترمز خودکار در خودروهای مدرن

سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک، از جمله سیستم‌های ایمنی ماشین است که جهت جلوگیری از تصادف و کم‌ کردن سرعت حین برخورد‌ها کاربرد دارد.

آشنایی با سیستم ترمز خودکار در خودروهای مدرن

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک، وظیفه اش آگاه سازی راننده از حوادث قریب الوقوع و استفاده از نهایت پتانسیل ترمزگیری خودرو، پیش از وقوع برخورد هست. این سیستم هاکه به وسیله شرکت های متفاوت ساخته می شوند، با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند؛ ولی در کل می توان گفت تمامی این سیستم ها سه نشانه کلی را دنبال می کند.
تسلا آپدیت تازه ارائه میکند

عبارات مهم : سیستم

هدف اول، مشمول بر عملکرد ترمز در سرعت پایین است که مخصوص داخل شهر طراحی شده است و به کمک های رادارهای پایین، عمل می کند. وظیفه ی دوم، ترمزگیری در سرعت های اوج است که رادارهای با دامنه ی دید اوج در آن فعال اند و ماشین را آماده ی ترمزگیری با توجه به شرایط بزرگراه ای می کنند. نشانه سوم در سیستم ترمزگیری خودکار، نیاز به تکنولوژی های نیرومند تر دارد که مشمول بر مشاهده ی عابران پیاده است و با تصویرهای دریافتی از دوربین و رادارهای ماشین عمل می کند.
تسلا در مهرماه ۹۵، پکیج «رانندگی اتوماتیک ۲» (Autopilot 2) را ارائه کرد که در ترمزگیری دچار ضعف بود. این شرکت در نسخه های جدید، مسئله خود را حل کرده است.
تسلا تائید کرده است که آپدیت ترمز اضطراری را جهت خودروهایی که به سیستم رانندگی اتوماتیک ۲ مجهزند، ارائه کرده هست. یک روز بعد از عرضه ی این پکیج، سایت کانسومر ریپورتس امتیاز های مربوط به دو خودروی تسلا با نام های مدل S و مدل X را به خاطر نداشتن ترمز اتوماتیک اضطراری پایین آورد. تسلا بدون این که علت این عنوان را بداند، قبل از انتشار گزارش مربوطه این توانایی را در خودروهای خود فعال کرد.
هرچند مدل S و مدل X از تسلا اخیرا مجهز به این آپشن شده است اند؛ ولی این افزونه در مدل هایی از تسلا که قبل از مهرماه سال ۹۵ تولید شده است اند، قابل راه اندازی نخواهد بود.
این سیستم جهت جلوگیری از اتفاق در سرعت های زیاد، از سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت شروع به کار می کند و نهایتا در سرعت ۱۴۴ کیلومتر بر ساعت فعال هست. تسلا در بیانیه اش اظهار داشته است که به زودی این توانایی را در سرعت های بالاتر هم فعال می کند.
در نهایت کانسومر ریپورتس بیان داشته است که امتیازهای مربوط به این خودروساز را بعد از این که اکثریت مالکان تسلا این بسته ی به روزرسانی را راه اندازی کردند، بازبینی خواهد کرد.
منبع: زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | سیستم ترمز | خودروهای مدرن | ترمز خودکار |

آشنایی با سیستم ترمز خودکار در خودروهای مدرن

آشنایی با سیستم ترمز خودکار در خودروهای مدرن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog